УКРГАЗБАНК видав понад 1 млрд гривень кредитів українцям

За 7 місяців 2018 року УКРГАЗБАНК видав населенню більше 1 млрд грн кредитів на придбання нового житла, авто або встановлення енергозберігаючого обладнання.

Близько 20% загального портфелю складають еко-кредити на утеплення, домашні сонячні станції та теплові насоси, що дозволять українцям бути енергонезалежними та енергоощадливими.

Також близько 25% кредитних коштів були видані клієнтам на покращення житлових умов в рамках програми «Житло в кредит», що підтверджує статус УКРГАЗБАНКУ, як іпотечного банку №1. Банк співпрацює з кращими забудовниками України і пропонує одні з найпривабливіших умов кредитування на придбання житла.

Нещодавно УКРГАЗБАНК покращив умови програми з підвищення енергонезалежності власного житла «ЕКО-оселя». За допомогою цієї програми всі бажаючі можуть зробити своє житло енергоефективним, а також встановити сонячну станцію, тепловий насос або інші відновлювані джерела енергії. Тепер такий кредит можна отримати без застави та поручителів з максимальною сумою 300 тис. грн і з терміном кредитування до 5 років. Кредит на встановлення енергозберігаючого обладнання або ВДЕ за партнерськими програмами УКРГАЗБАНКУ становитиме лише від 0,01% річних.

Детальніше з умовами кредитних програм можна ознайомитися тут.

06.08.2018