УКРГАЗБАНК видав еко-кредит на модернізацію освітлення вулиць міста Олександрія

УКРГАЗБАНК надав додаткове фінансування на придбання та встановлення світлодіодних світильників вуличного освітлення Олександрії, які замінять старі з натрієвими лампами та лампами розжарювання.

Кредитні кошти були надані КП «Світлоцентр» у рамках програми енергозбереження та комплексної модернізації вуличного освітлення Олександрійської міської ради. Відповідно до намічених мерією заходів реконструкції потребували 1 706 точок освітлення на вулицях м. Олександрія та передмість. За результатами проведених світлотехнічних розрахунків щодо досягнення необхідного рівня освітлення на вулицях буде заміщено використання старих неефективних ламп – новими LED-лампами.

«Нам, як провідному ЕКО-банку країни, надзвичайно приємно, що до нас звернувся представник місцевої влади – мер міста Олександрія Степан Цапюк, який прагне покращити життя своїм городянам. Таким клієнтам ми завжди готові йти назустріч і пропонувати одні з найвигідніших на ринку умов співпраці. Заміна старого освітлення на нове та енергоефективне дозволить суттєво знизити витрати на електроенергію, а зекономлені кошти можна буде спрямувати на нові заходи з підвищення енергетичної незалежності міста», - зазначила директор Кіровоградської обласної дирекції УКРГАЗБАНКУ Валентина Нікітіна.

Після впровадження реконструкції системи освітлення, досягається значна економія енергоресурсів у порівнянні з використанням існуючих світильників за рахунок зменшення загальної вартості встановленої потужності. Витрати електроенергії зменшаться на близько 522 490 кВт*год/рік. З урахуванням тарифів на електроенергію сумарна річна економія коштів складе близько 1,5 млн грн щорічно. Також передбачається додаткова економія за рахунок зниження витрат на утримання точок освітлення у сумі близько 237 тис. грн.

05.09.2018