Клієнтська база УКРГАЗБАНКУ зросла до 1,6 млн українців

УКРГАЗБАНК продовжує стабільно збільшувати обсяг клієнтської бази. Так, кількість клієнтів роздрібного бізнесу УКРГАЗБАНКУ вже перевищує 1,6 млн осіб.

Високі темпи нарощування клієнтської бази свідчать про зручні умови обслуговування, доступні відсоткові ставки, вигідні тарифи та індивідуальний підхід у вирішенні будь-яких питань кожного окремого клієнта.

Загалом портфель коштів, залучених від клієнтів роздрібного бізнесу, з початку року зріс на 1,1 млрд грн і наразі складає 22 млрд грн.

Нагадаємо, нещодавно УКРГАЗБАНК запровадив додаткові відсотки до основної ставки за депозитами у розмірі до 3,5% річних в гривні та 0,5% річних в валюті. За умовами акції депозит необхідно розмістити на строк від 1 до 24 місяців за програмами «Строковий з продовженням» або «Класичний з продовженням», після чого клієнт отримає скетч-карту з розміром надбавки до процентної ставки.

Акція діє до 31 травня 2019 року. Детальніше з її умовами можна ознайомитися на сайті, а оформити депозитний вклад – у будь-якому відділенні УКРГАЗБАНКУ

10.05.2019