УКРГАЗБАНК отримав лінію торговельного фінансування від ЄБРР

ЄБРР надає УКРГАЗБАНК лінію торговельного фінансування обсягом 40 мільйонів євро у межах «Програми сприяння розвитку торгівлі». Ця програма спрямована на забезпечення Банку можливостями фінансування експорто-орієнтованих компаній, підтримання економічного розвитку країни та створення нових робочих місць. Проект допоможе компаніям розширити доступ до торгівельних фінансових інструментів і спектр відповідних продуктів. Також угода сприятиме підвищенню конкурентоспроможності УКРГАЗБАНКУ та його інвестиційної привабливості за рахунок диверсифікації бізнесу та впровадження кращих світових практик і стандартів.

«Економіка України орієнтована на експорт і «Програма сприяння розвитку торгівлі» ЄБРР допоможе нам розширити зовнішню торгівлю та підтримати міжнародні операції наших клієнтів, - зазначив Кирило Шевченко, Голова Правління УКРГАЗБАНКУ. - Нова торговельна лінія є важливим кроком у розширенні нашої співпраці з ЄБРР і ключовою віхою у подальшій трансформації банку»

«Програма сприяння розвитку торгівлі» ЄБРР надасть часткові або повні гарантії для окремих торговельних операцій, а також покриє платіжний ризик банків-емітентів у різних країнах. Це дозволить банкам-емітентам збільшити обсяг торговельних операцій, подовжити їх строк та отримати доступ до конкурентних умов ціноутворення.

«Приєднання до Програми сприяння розвитку торгівлі допоможе УКРГАЗБАНКУ краще інтегруватися в регіональну та світову економіку завдяки розвитку міцних торгових зв'язків і відносин між компаніями і банками в регіоні операцій ЄБРР і за його межами. Метою Програми сприяння розвитку торгівлі є сприяння міжнародній торгівлі в країнах операцій ЄБРР, в тому числі України», - заявив Генрі Рассел, директор ЄБРР по роботі з фінансовими установами в регіоні Західних Балкан, Білорусі, Молдові та Україні.

04.07.2019