УКРГАЗБАНК обрали вже майже 2,1 млн українців

Обслуговування в надійному державному Банку обрали вже 2 088 509 українців.

Збільшення клієнтської бази свідчить про те, що УКРГАЗБАНК незмінно забезпечує своїх клієнтів актуальним банківським сервісом, а також постійно розширює перелік переваг, які вони отримують за користування банківськими продуктами та послугами.

Окремим стимулом для українців звернутися до УКРГАЗБАНКУ став, зокрема, новий банківський продукт – кредитна картка «ЕКО-кредитка».

«ЕКО-кредитка» – це вигідна кредитна картка, що пропонує ліміт до 300 тисяч гривень та 30 днів чесного пільгового періоду, а далі, після його спливу, нараховує відсотки на залишок кредитних коштів тільки з першого дня заборгованості, а не з початку грейс-періоду, як це передбачено в інших існуючих в Україні кредитних продуктах.

Найбільшим попитом користується новий продукт УКРГАЗБАНКУ – «ЕКО-депозит», кошти якого спрямовуються виключно на фінансування екологічних проектів в Україні. Так, від запуску українці розмістили на ньому вже понад 2,5 млрд грн своїх заощаджень. Що вкотре доводить – для вирішення екологічних проблем не обов’язково мати мільйонні статки, а навпаки – кожна гривня важлива і дієва.

Нагадаємо, УКРГАЗБАНК - лідер на банківському ринку за зростанням депозитів населення.

19.02.2020