УКРГАЗБАНК дозволить українцям не відвідувати банківські відділення

В умовах карантину головним завданням державного УКРГАЗБАНКУ є обслуговування українців без необхідності їхнього особистого відвідування банківських відділень. Задля цього УКРГАЗБАНК не буде блокувати картки клієнтів, строк дії яких закінчиться найближчим часом, а подовжить період їхнього використання на наступні три місяці (+90 днів).

«Нам як державному Банку важливо, аби наші клієнти під час карантину не мали жодних проблем чи затримок із послугами, а головне – отримували їх, не виходячи з дому. Насамперед це стосується пенсіонерів і клієнтів, яким нараховуються пенсійні та соціальні виплати на наші банківські картки. Тож вже незабаром, навіть у разі закінчення строку дії картки, кошти на ній будуть доступні до зняття в нашій банкоматній мережі ще протягом наступних трьох місяців. А у випадку, якщо клієнт замовить нову картку, вона буде доставлена йому безпосередньо за вказаною адресою. Тому потреби приходити до відділення банку для отримання нової картки не буде», - зазначив Голова Правління Кирило Шевченко. 

УКРГАЗБАНК завчасно інформуватиме держателів його карток про наближення строку закінчення їх дії та, за заявками клієнтів, випускатиме нові картки. У них одразу буде активований та доступний для користування мобільний додаток «ЕКОбанк онлайн». Тож, маючи в смартфоні сервіси безконтактної оплати - Google Pay та Apple Pay, клієнти зможуть одразу користуватися новими картками для миттєвих розрахунків. Крім того, отримати замовлену картку клієнти зможуть доставкою кур’єром у зручний для час та місце. Послуга буде доступною вже з 1 квітня 2020 року.

Мінімізація кола соціальних контактів під час карантину є максимально ефективним заходом у протидії поширенню вірусу. Але це не означає, що користувачі банківських послуг мають бути обмеженими в доступі до звичних для них банківських послуг і, особливо, власних коштів на рахунках. Державний УКРГАЗБАНК і надалі оперативно розроблятиме заходи, що дозволятимуть клієнтам отримувати весь спектр фінансових послуг без візитів до відділень банку.

Наразі, найбезпечнішим способом користування продуктами і сервісами УКРГАЗБАНКУ є його дистанційні сервіси – мобільний додаток «ЕКОбанк онлайн», контакт-центр та Клієнт інтернет-банкінг для юридичних осіб.

25.03.2020