Клієнти УКРГАЗБАНКУ зможуть отримати кредитні послаблення на час дії карантину

Державний УКРГАЗБАНК завжди готовий йти назустріч своїм клієнтам, особливо зараз - коли весь світ веде боротьбу з пандемією. Банк із розумінням ставиться до ситуації, в якій наразі опинилися його клієнти через впровадження на території України обмежувальних заходів задля протидії поширенню коронавірусної інфекції і тому не застосовуватиме щодо його позичальників будь-яких штрафних санкцій та не нараховуватиме підвищену процентну ставку на прострочену заборгованість за невиконання умов кредитних договорів у період з 1 березня по 30 квітня 2020 року. 

Розуміючи складнощі та обмеження на час карантину, Банк розширює перелік можливих лояльностей для своїх клієнтів - фізичних осіб за строковими кредитами і зможе запропонувати їм на вибір ряд варіантів можливої реструктуризації в рамках, рекомендованих регулятором. Водночас, такого роду лояльність можлива виключно для клієнтів, які сумлінно виконують свої зобов’язання за кредитними договорами. 

Для бізнес-клієнтів у разі необхідності Банк також готовий надавати реструктуризації та відтермінування в оплаті як процентів по кредитам, так і основного зобов’язання.

Впевнені, що запропоновані інструменти будуть ефективними та нададуть змогу нашим клієнтам менш болісніше пережити період карантину.

Отримати інформацію щодо можливості скористатися «кредитними канікули» можна, зателефонувавши до Контакт-центру УКРГАЗБАНКУ.

27.03.2020