Державний УКРГАЗБАНК збільшив свій прибуток у 6 разів

У першому кварталі 2020 року державний УКРГАЗБАНК заробив 340 млн грн чистого прибутку. У той час, коли прибуток за аналогічний період попереднього року склав 54,3 млн грн.

«Важко оцінювати ці три місяці, оскільки березень кардинально змінив плани кожного. Та все ж зараз головне завдання банків – утримувати фінансову стабільність України, бути її надійною, непорушною опорою. Саме банківські установи першими прийдуть на допомогу бізнесу та українцям, які зустрінуться з наслідками карантину один на один. А  для цього у УКРГАЗБАНКУ є міцний запас ліквідності та капіталу, нові лояльні умови для співпраці, актуальні для клієнтів продукти та сервіси, сучасні та безпечні дистанційні канали доступу до них і безмежне бажання якнайшвидше повернутися до звичного життя і продовжити працювати заради розвитку економіки нашої держави», - зазначив голова правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко.

Навіть під час карантину державний УКРГАЗБАНК продовжує активно підтримувати український бізнес, а тому першим серед банків перетнув позначку у 100 позичальників у президентській програмі підтримки підприємців «Доступні кредити 5-7-9%». Наразі вже більше 120 підприємців отримали кредити на розвиток свого бізнесу.

Нагадаємо, прибуток УКРГАЗБАНКУ за 2019 рік перевищив 1 млрд грн.

09.04.2020