Державний УКРГАЗБАНК підтримав Нафтогаз у придбанні засобів захисту та медичного обладнання

Прибуття літака Ан-225 «Мрія» з гуманітарним вантажем з КНР – важлива подія, на яку, без перебільшення, чекала вся країна. Команда УКРГАЗБАНКУ доклала максимум зусиль, аби підтримати свого давнього партнера у реалізації цієї благодійної місії  – закупівлі медичних засобів у максимально короткий термін, адже кожен розумів, що на кону найцінніше – людські життя. 

Перша партія медичного обладнання, яке закупила Група Нафтогаз у Китаї для наших лікарів вже вчора прибула на склади до Краснограду та Полтави, а сьогодні  – ще 111,5 тонн з благодійного медичного вантажу зустрічаємо на український землі. А це – 500 тисяч захисних костюмів, 700 моніторів пацієнта, 50 мобільних цифрових рентген-апаратів і 50 портативних ультразвукових апаратів.

«Очевидно, що партію такого масштабу наразі в Україні виробити і придбати, на жаль, неможливо. Ми звернулися до наших давніх партнерів, це китайські державні корпорації, посольство Китайської Народної Республіки в Україні, і нам вдалося домовитися про постачання необхідного обладнання у відносно короткий строк загальною вартістю у півмільярда гривань.  Дві партії вантажа – вже на українській землі, третій літак ми очікуємо вже до кінця цього місяця. Дуже вдячний команді Нафтогазу, Президенту, Уряду, Міністерству охорони здоров’я  за допомогу, а також нашим комерційним партнерам – ДП «Антонов» та Укргазбанку, які працювали останні декілька тижнів важко, аби зробити це можливим», – зазначив голова  правління НАК «Нафтогаз Україна» Андрій Коболєв під час зустрічі літака з благодійною допомогою.

Група Нафтогаз за підтримки Офісу Президента України закупила та організувала доставку медичного вантажу з Китаю до України, у відповідь на звернення міністра охорони здоров’я України Максима Степанова. Весь перелік техніки та матеріалів сформували за результатами багаторазових консультацій з експертами, зокрема, з представництвом ВООЗ в Україні, та узгодили із Міністерством охорони здоров’я України (МОЗ). Весь вантаж безкоштовно розподілять між медичними закладами в координації з МОЗ та керівництвом областей.

Зі свого боку державний УКРГАЗБАНК як соціально-відповідальна фінустанова забезпечила ефективне супроводження процесу закупівлі необхідного обладнання та медичних матеріалів на території КНР у максимально стислі строки. «Ми розуміємо, що зараз достатня кількість медичного обладнання та засобів захисту для лікарів та українців є першочерговими кроками для зупинки розповсюдження інфекції. А тому, разом з колегами ми хочемо бути максимально корисними нашій державі у цей непростий час. Зараз наше головне завдання – надавати “швидку допомогу” та підтримку тим, хто оберігає Україну та українців. Адже зараз вони мають зосередитися на порятунку тисяч життів, а ми повинні взяти на себе вирішення питань забезпечення їх усім необхідним. Це час повної мобілізації зусиль для спільної протидії цій світовій загрозі. Щиро вдячні команді Нафтогазу за цю вкрай важливу допомогу для України і кожному, хто доклав зусиль для того, щоб цей вантаж прибув на українську землю. Пишаємося вашою людяністю, добротою та небайдужістю», – наголосив Кирило Шевченко, голова правління УКРГАЗБАНКУ.

06.05.2020