Українці отримали іпотечних кредитів на понад 64 млн грн

За липень УКРГАЗБАНК видав іпотечних кредитів на суму понад 64 млн грн. Програма доступних кредитів під 8,8% річних стартувала лише 1-го липня, а вже має високу зацікавленість серед населення, - Банк отримав понад тисячу заявок.

Які умови кредитування?

Власний внесок - від 30% вартості житла, строк кредитування – до 20 років.

Доступні умови під 8,8% річних можуть отримати наші активні клієнти для придбання житла на вторинному ринку нерухомості. Така ставка – це лояльність для клієнтів, котрі активно користуються нашими продуктами. 8,8% - фіксована ставка у гривнях на перший рік, а далі ставка буде змінюваною і становитиме UIRD12M+5% в грн, наразі це – 13,70%. UIRD – це український індекс депозитних ставок, що розраховується компанією Thomson Reuters за методикою, розробленою спільно з НБУ. Розрахунок проводиться на основі номінальних ставок депозитів фізичних осіб, які пропонують основні учасники ринку. За останні роки цей індекс постійно знижується, а отже меншою буде й ставка за таким кредитом.

Підтримка українців зараз – наше головне завдання як державного банку, і ми розділяємо бажання уряду забезпечити власним житлом кожну українську родину.

За доступним кредитом можна звертатися до будь-якого відділення УКРГАЗБАНКУ. Найближчі відділення можна знайти тут.

10.08.2020