Видали півмільярда інвестиційних кредитів «5-7-9%»

Президентська програма доступних кредитів продовжує користуватись неабияким попитом у вітчизняних підприємців. Черговим підтвердженням є 500 млн грн інвестиційних кредитів, що видані УКРГАЗБАНКОМ на підтримку українського бізнесу. Це саме ті кредити, які дозволяють економіці розвиватися завдяки реалізації нових перспективних проєктів.

Загалом нами вже профінансовано доступних кредитів «5-7-9%» на 734 млн грн, левова частка з яких –  саме інвестиційні. Наразі Банк є абсолютним лідером у наданні таких кредитів для бізнесу.

Така підтримка особливо важлива під час кризи, адже невеликі підприємства отримують дешевий ресурс на розвиток власної справи. А ми, в свою чергу, ще й надаємо кошти на потреби довгострокових перспективних проєктів.

Кожен день ми отримуємо безліч заявок на доступні «5-7-9%» позики, – в роботі зараз заявок на суму близько 1 млрд грн. Більшість з них – сільськогосподарські. На другому місці за кількістю запитів на дешевий ресурс  – оптова торгівля. Далі – транспорт та переробна промисловість.

02.09.2020