Майже 7,5 млрд грн заощаджень українців покращують екологію

Наразі сума заощаджень на наших «ЕКОдепозитах» сягнула 7,5 млрд грн. Ці кошти спрямовані виключно на фінансування проєктів із захисту довкілля. Таким чином, заощадження українців не лише безпечно зберігаються у надійному банку, а й «працюють» на покращення екології України.

Після розміщення коштів на «ЕКОдепозитах», банк виділяє аналогічну суму коштів на фінансування еко-проектів. Таким чином ви долучаєтесь до фінансування «зелених» проєктів та розбудови «зеленого» та безпечного майбутнього нашої країни.

Кожен вкладник, відкриваючи «ЕКО-депозит» в УКРГАЗБАНКУ, робить практичний внесок в еко-модернізацію країни, бо розміщених коштів наразі вже досить для фінансування майже 259 енергоефективних проектів. А це – щорічне скорочення викидів СО2 на 304,5 тис. тонн, вироблення на 431,4 млн квт*год на рік більше «зеленої» електроенергії для потреб майже 173 тис. українських сімей, а також заміщення використання викопного палива на 348,9 тис. Гкал для опалення більше ніж 101 тис. квартир.

Що ж стосується «ЕКОдепозит Плюс», то це наш новий екологічний депозит, завдяки якому вклади українців фінансують виключно еко-проєкти 2 та 3 категорії викидів. Це масштабні проєкти, за якими банк надає зменшену ставку за кредитами, тобто ті, що намагаються мінімізувати негативний вплив на довкілля.

Дружня порада: поповнити або пролонгувати депозитний вклад в УКРГАЗБАНКУ можна не виходячи з дому – через Контакт-центр у режимі 24/7. Отримати більше інформації щодо умов «ЕКОдепозиту» можна тут.

Також, керувати власними фінансами в УКРГАЗБАНКУ та мати цілодобовий доступ до наших банківських продуктів та сервісів краще через дистанційні канали, зокрема, мобільний додаток ЕКОБАНК ОНЛАЙН.

11.12.2020