Новий «ЕКОдепозит Плюс» - ще більше інвестицій в екологічне майбутнє України

Сьогодні стартував новий екологічний депозит «ЕКОдепозит Плюс», завдяки якому вклади українців будуть фінансувати виключно еко-проєкти 2 та 3 категорії викидів. Що це за проекти? Це масштабні проєкти, за якими банк надає зменшену ставку за кредитами, тобто ті, що намагаються мінімізувати негативний вплив на довкілля, такі собі «ecofriendly» проєкти. 

Тож «ЕКОдепозит Плюс» це:

  • плюс до вашого сімейного бюджету
  • плюс для екології України
  • плюс до карми за екологічний та відповідальний вибір

Після розміщення коштів на ЕКОдепозитах, банк виділяє аналогічну суму коштів на фінансування еко-проектів. Таким чином ви долучаєтесь до фінансування «зелених» проєктів та розбудови «зеленого» та безпечного майбутнього нашої країни.

Чим «ЕКОдепозит Плюс» відрізняється від «ЕКОдепозиту»?

  • процентні ставки за ним трішечки менші, натомість його екологічний вплив та результат в рази більший!
  • розміщенні кошти на «ЕКОдепозиті Плюс» спрямовуються на фінансування еко-проєктів 2-ї та 3-ї категорії викидів, за якими значно зменшені викиди СО2, в той час як кошти на «ЕКОдепозиті» спрямовані на фінансування еко-проєктів 1-ї категорії викидів.

Відкриваючи «ЕКОдепозит Плюс», ви робите реальний вклад в екомодернізацію країни, захист екології та довкілля. Так, наприклад, завдяки кожній тисячі гривень за вкладом «ЕКОдепозиту», розміщеного в УКРГАЗБАНКУ, щорічно скорочуватиметься викидів СО2 на 50 кг. та вироблятиметься на 70 кВт*годин більше екологічно чистої електроенергії. Вже профінансовано еко-проєкти 2-ї категорії на суму понад 2 667 млн грн, 3-ї категорії - на 7,5 млн грн.

«ЕКОдепозит Плюс» доступний на строк від 6 до 24 місяців з можливістю поповнення та автопролонгацією. Валюта розміщення – гривня, долари США та Євро. Виплату процентів передбачено в кінці строку або щомісячно.

Детальніше читайте тут.

01.09.2020