Кредитний портфель клієнтів МСБ перевищив 1,5 млрд грн

З початку року кредитний портфель клієнтів малого та середнього бізнесу УКРГАЗБАНКУ збільшився в півтора рази і перевищив 1,5 млрд грн. Така динаміка стала можливою в першу чергу завдяки постійно зростаючим обсягам надання еко-кредитів, частка яких в діючому кредитному портфелі МСБ становить 46% - близько 720 млн грн.

«УКРГАЗБАНК постійно покращує умови обслуговування клієнтів МСБ, переглядає умови кредитування, адже розуміє нагальну потребу цього сегменту у доступному фінансуванні, що є запорукою розвитку економіки в цілому. Саме тому ми постійно знижуємо наші процентні ставки і клієнти це цінують – наші показники діяльності динамічно збільшується кожного місяця, а вітчизняний бізнес зростає. І на сьогодні враховуючи кейси в роботі – до кінця року наші показники будуть в рази більшими», - зазначив Михайло Медко, директор департаменту малого та середнього бізнесу УКРГАЗБАНКУ.

Нагадаємо, нещодавно УКРГАЗБАНК знизив ставку на придбання білоруської техніки, обладнання та транспортних засобів до 8,5% для комунальних підприємств.

06.09.2017