УКРГАЗБАНК видав рекордну кількість «теплих» кредитів для ОСББ

УКРГАЗБАНК видав рекордну кількість кредитів для ОСББ за урядовою програмою енергоефективності з відшкодуванням від держави. Лише за тиждень Банк надав 26 нових кредитів на загальну суму 6,8 млн грн.

Найбільша кількість ОСББ, які прагнуть зробити свої будинки теплими та енергоефективними, знаходяться у Рівненській області, а найбільшу суму на енергоефективні заходи залучили ОСББ на Волині. Кредитні кошти Банку будуть спрямовані на реалізацію заходів із утеплення фасадів, встановлення індивідуальних теплових пунктів, енергоефективних вікон, лічильників тепла, модернізації систем освітлення, встановлення сонячних батарей та ін.

На сьогодні будь-яке ОСББ чи ЖБК має можливість оформити в УКРГАЗБАНКУ енергоефективний кредит у сумі до 10 млн гривень, строком  до 10 років без першого внеску та застави. УКРГАЗБАНК є єдиним серед українських банків, який надає такі умови кредитування.

Нагадаємо, завдяки Державній програмі з енергоефективності позичальники отримують відшкодування у розмірі до 70%  на енергоефективні заходи, а також можливість додаткового відшкодування від місцевих бюджетів у розмірі до 25% річних або частини кредиту. За даними Державного агентства з енергоефективості та енергозбереження у 2016 році було розроблено та прийнято 216 місцевих програм з відшкодування населенню частини відсотків чи суми «теплих» кредитів.

04.05.2017